Pages

21 Şubat 2014 Cuma

Korniş Parçalarından Derlemece :)

Bulduğum her fırsatta bilgisayar başında araştırma içindeyim. Sen ve abin için neler yapabilirim. Enes'im 9 yaşında artık kendi başına oyunlar kuruyor bana çok ihtiyacı olmuyor. Tabi seni kıskanma krizleri tutana kadar :)
Yine bir ayına uygun oyuncak araştırmasındayken montessori materyali gördüm. Ahşap materyaller...
Alsam çok iyi olur derken ben yaparım aslında dedim ;)
Evde perde korniş malzemeleri vardı. Evdeki fazlalıkları atmayı çok seven 'BEN' bu parçaları atmadığım için o kadaaarrr mutlu oldum ki ;)  

Başladım parçaları orijinalindeki gibi bir araya getirmeye... 4 parçadan oluşan bir aktivite hazırladım. Sabah olmasını ve sana sunmayı heyecanla bekledim tabi... Tepkini çok merak ediyorum...
Sabah yepyeni oyuncaklarını gördün ve başladın hepsini tek tek incelemeye, dakikalarca inceledin ve oynadın..

Belli ki seninde hoşuna gitti...

11 Şubat 2014 Salı

Top Aktarma

Toplarla oynamayı çok seviyorsun. Renkli topları kaptan kaba aktarmanı istedim. Ben göstermek için birkaç defa aktarma yaptım ama sen müsade etmedin. Her defasında kabı ters çevirip topları döktün ve bundan müthiş keyif aldın. 

Burada da küçük pinpon toplarını kaba doldurup boşalttık. Hepsini tek tek inceledin ve kaçılmaz son olarak hepsini yere boşalttın :)
6 Şubat 2014 Perşembe

Mavi Renk Duyusal Havuz

İlk duyusal havuzumuz ve ilk renk aktivitemiz.
Kabın içine mavi renkte değişik nesneler koydum. 
Senin için bulunmaz bir nimetti :) Yaklaşık 1 saat inceledin hepsini. Eeee tabi tadına bakmadan olmaz :) Toplara karşı özel bir ilgin var. Toplarla oynamayı çok seviyorsun.
 Aaaaa tabakta varmış burdaaaa bakışı :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...